Galeria
 

Szanowni Goście,

Zapraszamy do Naszej Sali Biesiadnej w Białowieży, która została zaprojektowana z myślą o organizacji uroczystości weselnych, imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych. Robimy wszystko, aby nasi Goście czuli się u nas jak najlepiej i aby zawsze wspominali nas miło.

Dysponujemy dużą, przestrzenną, dobrze oświetloną salą, w której może się bawić jednocześnie ok 180 osób.

Nasi Goście mają mnóstwo swobody, zarówno przy stole, jak i w miejscu wyznaczonym do zabawy. Na sali znajduje się także bar, gdzie można zrealizować indywidualne zamówienie. Goście mogą również skorzystać z dużego tarasu, na którym znajdują się stoły oraz miejsca siedzące. Nasza obsługa to profesjonaliści, którzy zawsze służą swoją pomocą.

Oferujemy posiłki przyrządzone wg najlepszych receptur, po staropolsku, a także wiejski stół z pysznym, tradycyjnym jadłem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej i bogatej oferty. Sala Biesiadna w Białowieży dysponuje także pokoiami oraz domkami gościnnymi.

Serdecznie zapraszamy
Barbara i Marek Kempisty 
Centrum Integracyjno-Wypoczynkowe "OSTOJA-PASIBRZUCH", 17-230 Białowieża, ul. Nowa 32, tel. 085 68 12 778 tel. +48 0 602 261 738